banner6

banner14

Testi pozitif çıkan Türkkan'dan açıklama

Güncel 06.05.2021, 17:11
55
Testi pozitif çıkan Türkkan'dan açıklama

Covid-19’a yakalanan Gazeteci Aytuğ Türkkan, “Her şey gayet güzel sağlık açısından hiç bir sıkıntım yok, ciğer filmlerim tertemiz” açıklamasını yaptı

Covid-19’a yakalanan Gazeteci Aytuğ Türkkan’ın sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Türkkan, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Türkkan’ın açıklaması şöyle:

Değerli dostlar.

“Bu sabah Pandemi Hastanemize gittim ve gerekli işlemler yapıldı. Her şey gayet güzel sağlık açısından hiç bir sıkıntım yok, ciğer filmlerim tertemiz.. Başhekimimiz Dr. Erol Uçaner ve deneyimli hemşiremiz Oğuz Köse kardeşim başta olmak üzere hastanede görev yapan tüm sağlıkçılara ilgileri için teşekkür ederim... Gayet iyi organize olunmuş ve tertemiz düzenli bir pandemi hastanemiz var... Bu açıdan şanslıyız... Bu arada koridorlarında yürürken iyi ki Türkiye Cumhuriyeti bu hastaneyi yapmış ki insanca tedavi olabileceğimiz bir merkeze kavuşmuşuz diye düşündüm.. Sağlık açısından tedavimin hastanede devam etmesine gerek olmadığına kanaat getirildi ve otele yerleşmiş bulunmaktayım. Yoğun telefon trafiği devam ediyor, bir çoğuna bakamıyorum özür dilerim.. İyi dilekleriniz için binlerce kez teşekkür ediyorum”

Yorumlar (0)
28°
açık