banner6

Şeyma Subaşı'dan üstsüz paylaşım!

Magazin 11.04.2022, 18:31
175
Şeyma Subaşı'dan üstsüz paylaşım!

Geçtiğimiz haftalarda mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisini bitiren Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yayınladığı üstsüz fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti.

Paylaşımına maneviyatla ilgili bir de not düşen Şeyma'ya takipçileri tepki gösterdi. Bir takipçisinin "Müslümanca yaşamak istiyorsan namaz kıl, alkol ve uyuşturucu madde alma" yoruma ise Şeyma "Yıllarca ben yıllarca yaptım nasıl hissettirdiğini biliyorum" cevabıyla şaşırttı.

Evlilik hazırlığı yaparken ayrılık kararı alan Şeyma Subaşı son dönemde yine gündemde.


1,5 yıllık aşkından tatsız ayrılan Şeyma son olarak koluna kazıttığı 'Meedo' dövmesini sildirmişti.

Geçtiğimiz günlerde adı Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışan Subaşı son paylaşımıyla takipçilerini bir hayli şaşırttı.

Üstsüz bir şekilde güneşlendiği anlara ait bir görüntü paylaşan fenomen isim, videonun altına düştüğü notla dikkat çekti. Subaşı paylaşımının altına şunları yazdı: "Eğer ölümün her an gelebileceğine inanıyorsan, kendine ve her şeye (herkese-hayvanlara-ağaçlara-) merhametle ve şefkatle yaklaşırsın ve onları içinde hissetmeye başlarsın. Her anın değerli olduğunu görmeye başlarsın. Onları anlamaya başlarsın. Bazen cevap bulamazsın ama Allah bilir."

"Bu hayatta başımıza ne gelirse gelsin, her şeyin bir nedeni olduğuna inanmaya çalışın ve bunu kabul etmeye başladığımızda hayat daha kolay, daha yumuşak, daha tatlı, daha rahat, daha parlak, daha anlamlı, daha neşeli ve daha fazla."

Bir takipçisinin "Müslümanca yaşamak istiyorsan namaz kıl ve alkol kullanma" yorumuna Şeyma Subaşı, "Bunu yıllarca yaptım, nasıl hissettirdiğini biliyorum" diyerek cevap verdi.

Yorumlar (0)
20°
açık