banner26

Alix Avien, Modda Cosmetic ile Kıbrıs’ta

banner47

Güncel 26.08.2023, 14:52 26.08.2023, 14:58
112
Alix Avien, Modda Cosmetic ile Kıbrıs’ta
banner32

Dünyayı büyüleyen makyaj markası Alix Avien, Modda Cosmetic ile Kıbrıs’ta…  Modda Cosmetic Mağazası Lefkoşa Dereboyu’nda açıldı. 
Son trendler, gözde renkler ve çarpıcı koleksiyonlarıyla her anı etkileyici bir yaşamın parçası olan Alix Avien, Modda Cosmetic ayrıcalığıyla sunuluyor. 
Modda Cosmetic, Alix Avien ile her dokunuşta tıpkı bir makyaj sanatçısının elinden çıkmışçasına çarpıcı değişim ile etkileyici sonuçlara ulaştıran imkanlar sunuyor.

IŞILTISIYLA BÜYÜLEYİCİ CİLT, KUSURSUZ GÖRÜNÜM, SAĞLIKLI GÜZELLİK
Modda Cosmetic mağazasında yer alan Alix Avien doğanın en iyilerini araştırıyor, yenilikçi bilimle güçlendiriyor. Kişisel zevklerini kutlayan, kendini istediğin gibi ifade etmene yardımcı olan kozmetik serileri en son modanın ürünleri.
Yenilenen konsepti, ekolojik dengeye duyarlı ve doğaya saygılı vegan formülleriyle sağlıklı güzellik anlayışını kusursuzca hissettiren Alix Avien, renkli kozmetiğin bütün kategorilerinde yüz, göz, kaş, dudak ve tırnak olmak üzere yüzlerce seçeneğiyle sürekli gelişiyor. Alix Avien, yenilenen marka stratejisi, modern yapısı ve kalitesiyle fark yaratıyor.

banner36
Yorumlar (0)
banner6