banner6

banner14

Ulaştırma Bakanlığı ile Değirmenlik Belediyesi Arasında Protokol İmzalandı

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı ile Değirmenlik Belediyesi arasında yolların temziliği, çevre düzenlemesi ve aydınlatılması konusunda protokol imzalandı. Değirmenlik Belediye Başkanlığı’nda gerçekleşen törende protokole Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan ile Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler imza koydu.

Güncel 29.01.2020, 15:31 29.01.2020, 15:31
21
Ulaştırma Bakanlığı ile Değirmenlik Belediyesi Arasında Protokol İmzalandı

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı ile Değirmenlik Belediyesi arasında yolların temziliği, çevre düzenlemesi ve aydınlatılması konusunda protokol imzalandı.

Değirmenlik Belediye Başkanlığı’nda gerçekleşen törende protokole Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan ile Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler imza koydu.

10 yıl geçerliliği bulunan protokol “Değirmenlik Belediyesi sınırları içerisinde bulunan tüm kavşakların, çemberlerin, orta refüjlerin (beton oto korkuluk), Lefkoşa-Gazimağusa ana yolunda bulunan Yonca Kavşağı adı ile bilinen alt ve üst geçidin etrafında bulunan bölgenin çevre temizliği, yeşillendirilmesi, çiçeklendirilmesi, ağaçlandırılması ve düzenlenmesini ve Yonca Kavşağında bulunan üst geçidin her iki tarafına Bakanlığın uygun göreceği Trafik güvenliğine katkı sağlayacak tabelaların konmasını” amaçlanıyor.

İmza töreninin ardından Bakan Atakan ve Belediye Başkanı Karavezirler, Değirmenlik Belediyesi’nin bölgede yürüttüğü yol ve menfez çalışmalarını yerinde inceledi.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
koku alma
koku alma
30°
açık