banner26

Genç aşkıyla görüntülenen Danilo Zanna'ya Mehmet Ali Erbil'den tepki çeken yorum

banner47

Magazin 04.08.2023, 18:30
142
Genç aşkıyla görüntülenen Danilo Zanna'ya Mehmet Ali Erbil'den tepki çeken yorum
banner52
banner32

Mehmet Ali Erbil, İtalyan şef Danillo Zanna için yaptığı yorumla yine gündem olmayı başardı. Birçok kişi tarafından sevilen ünlü şefi "Türkiye'de ünlü mü kalmadı Allah'ın İtalyanını bütün reklamlarda oynatıyorsunuz. Ayrıca Türkiye'nin tanıtımı için bir şey yaptığı yok" sözleriyle eleştirdi.

9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'le boşandıktan sonra Eda Alkaya ile aşk yaşamaya başladı. Geçtiğimiz gün genç aşkıyla görüntülenen Zanna için, bir magazin sayfasına yorum yapan Mehmet Ali Erbil, "Türkiye'de ünlü mü kalmadı Allah'ın İtalyanı'nı bütün reklamlarda oynatıyorsunuz" sözleriyle herkesi şaşırttı.

YENİ KIZ ARKADAŞIYLA GÖRÜNTÜLENDİ
MasterChef'in her kesim tarafından sevilen şefi Danilo Zanna, yeni kız arkadaşıyla görüntülendi. Eda Alkaya ile görüntülenen ve keyfinin yerinde olduğunu söyleyen Zanna, Mehmet Ali Erbil'in radarına girdi.

"ALLAH'IN İTALYANI"
Mehmet Ali Erbil Danilo Zanna'nın fotoğrafına, "Türkiye'de ünlü mü kalmadı Allah'ın İtalyan'ını bütün reklamlarda oynatıyorsunuz. Ayrıca Türkiye'nin tanıtımı için bir şey yaptığı yok" diyerek eleştiride bulundu. Erbil'in bu yorumu birçok kişinin hoşuna gitmedi. Sosyal medya kullanıcıları ünlü şovmeni yerden yere vurdu.

banner36
Yorumlar (0)
banner6