banner6

banner14

Ekonomik Örgütler Erdoğana Destek Çağrısı Yaptı

Ekonomik Örgütler , Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek, ekonomik tedbirler kapsamında destek çağrısı yaptı. Ekonomik Örgütler Platformu’nun açıklaması şöyle: Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye Cumhuriyeti devletinin korona virüs salgınına yönelik almış olduğu ekonomik tedbirleri takdir ve gıptayla izlemekteyiz.

Güncel 25.03.2020, 18:24 25.03.2020, 18:24
11
Ekonomik Örgütler Erdoğana Destek Çağrısı Yaptı

Ekonomik Örgütler , Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek, ekonomik tedbirler kapsamında destek çağrısı yaptı.





Ekonomik Örgütler Platformu’nun açıklaması şöyle:





Sayın Cumhurbaşkanımız,





Türkiye Cumhuriyeti devletinin korona virüs salgınına yönelik almış olduğu ekonomik tedbirleri takdir ve gıptayla izlemekteyiz. Bu zorlu süreçte büyük Türk devletinin başarı ile çıkacağına olan inancımız tamdır.





Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletinin ayrılmaz bir parçası olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Kıbrıs Türk toplumu, bu süreçte vermekte olduğu ekonomik var olma mücadelesinde anavatanı Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte hareket ederek, bu zorlu süreçten en az hasarla çıkacaktır. 





Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükümetinin Türkiye Cumhuriyeti’nde uygulanan Ekonomik İstikrar Kalkanı kararlarının benzerini uygulanması sürecinde, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükümetine destek vermesi hayati önem taşımaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin var olma mücadelesine katkısı büyük olacaktır.





Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ekonomik Örgütler Platformu olarak, iş yerlerinin sürekliliği ve istihdamın devamlılığı temel amacımızdır. Hiçbir çalışanımızın işten çıkarılmaması ve işsizler ordusu yaratılmaması için Türkiye Cumhuriyeti devletinin geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da yanımızda olacağına tüm kalbi duygularımızla inanmaktayız.





Saygılarımızla,





Kıbrıs Türk Ticaret Odası





Kıbrıs Türk Sanayi Odası





Kıbrıs Türk Otelciler Birliği





EKıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
koku alma
koku alma
30°
açık