banner26

Lefkoşa'da infial! Öz kızına cinsel saldırıda bulundu

banner47

Güncel 07.02.2024, 17:38
341
Lefkoşa'da infial! Öz kızına cinsel saldırıda bulundu
banner52
banner32

Lefkoşa’da infial yaratan olay! 40 yaşındaki bir baba, evinde alkolüyken 13 yaşındaki öz kızına cinsel saldırıda bulundu. Tutuklanan zanlının 5 dosyalık sabıkası ve 10 davası olduğu ortaya çıktı

Lefkoşa’daki evinde alkolüyken 13 yaşındaki kızına cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen 40 yaşındaki A.S. tutuklanarak, mahkemeye çıkarıldı.

Lefkoşa Adli Şube’de görevli polis memuru Soner Şaban mahkemede olguları aktardı. Polis, 6 Şubat 2024 tarihinde saat 23.00 raddelerinde Lefkoşa’da Küçükkaymaklı bölgesinde ikamet eden zanlının nefesinde 170 promil alkollü içki tesiri altında olduğu esnada evde yatak odası içerisinde kendisine cevap vermediği gerekçesiyle 13 yaşındaki kızının yanağına bir kez tokat atıp darp ettikten sonra kendi pantolonunu aşağıya indirip cinsel organını kızına gösterip elleri ile kalçasını ve bacağını ellemek sureti ile cinsel saldırıda bulunup çocukla cinsel davranışla kasten fiziksel temas kurarak çocuğun cinsel istismarı suçunu işlediğini söyledi.

Polis, olayın ardından kız çocuğunun Sosyal Hizmetler memuru huzurunda ifadesinin temin edildiğini, aynı evde kalmakta olduğu kardeşi kardeşiyle birlikte Sosyal hizmetler Dairesine teslim edildiğini açıkladı.

Polis memuru, zanlının 5 dosyalık sabıkası ve 10 davası olduğunu, meselenin kamuoyunda yankı uyandıracağını ifade ederek, tutuklu yargılanmasını talep etti.

Polis, savcının sorusu üzerine kız çocuğunun gece evden çıkıp, sokakta panik ve endişeli bir şekilde arkadaşını telefonla arayarak, olayı anlattığını, arkadaşının da polisi arayıp, durumu bildirdiğini ve olay yerine gittiklerini açıkladı.

Huzurundaki şahadeti değerlendiren Yargıç Zehra Bilgeç Yalkut, zanlının 2 ayı aşmayacak süreyle cezaevine gönderilmesine emir verdi.

banner36
Yorumlar (0)
banner6