banner6

banner14

Evrim'den Nisa'ya olay gönderme!

Magazin 01.07.2020, 17:53
17904
Evrim'den Nisa'ya olay gönderme!

TV8'in çok sevilen yarışma programı 'Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Berkan Barış ve Nisa'nın eleme potasında olduğu yarışmada veda eden Nisa Bölükbaşı oldu.

'Survivor'dan geçtiğimiz hafta elenen Evrim Keklik ise aylarca aynı takımda yer aldığı ancak bir türlü anlaşamadığı Nisa'ya Twitter hesabından göndermede bulundu.

Yarışmanın başından bu yana arasının bozuk olduğu hatta son haftalarda hiç konuşmadığı Nisa'nın elendiğini gören Evrim, sosyal medya hesabından peş peşe paylaşım yaptı.

BU İŞLER PARAYLA DEĞİL, SIRAYLA'

Evrim, isim vermeden, "Hadise ne demiş 'Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun.' Biz Türkler nasıl diyoruz 'Bu işler parayla değil sırayla" yazdı.

YILDIZLARI BARIŞMAMIŞTI

Evrim, aynı takımda olduğu Nisa'nın dönem dönem morali bozulduğu için oyun oynamak istememesine tepki göstermiş ve ikili arasında elenmeden önce gerginlikler yaşanmıştı. Bir oyunda Nisa'ya karşı oyun kaybeden Evrim, sinirden gözyaşlarına boğulmuştu.

DEMET AKALIN'DAN NİSA'YA DESTEK

'Survivor'ı yakından takip eden Demet Akalın ise Evrim'in bu paylaşımına sessiz kalmadı. Nisa'ya destek veren Akalın, Evrim'e “Ay sen şimdi dalga mı geçtin Nisa’yla! Seni sevip desteklemekten, nasıl nefret ettik son bir ay bir bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu ya sen?” dedi.

Akalın, haftalar önce ödül oyununu kaybettikten sonra gözyaşlarına boğulan Evrim'e tepki göstermiş ve "Gitmeyeceksin diye çok seviniyorum yemin ederim. İyi oldu sana. Ağla, ağla beter ol” demişti.

Bu sözlere içerleyen Evrim'in annesi Fatoş Keklik ise Akalın'a, “Demet Hanım siz Türkiye'ye mâl olmuş bir sanatçısınız. Unutmayın ki sizin de bir kızınız var. Evrim için söylediğiniz sözler beni çok yaraladı. Size de hiç yakışmadı” diyerek sitem etmişti

Yorumlar (0)
25°
parçalı bulutlu