banner26

Eşinin bikinili fotoğrafını paylaşan Yağmur Atacan, övgü yağdırdı

Magazin 11.08.2022, 17:44
1331
Eşinin bikinili fotoğrafını paylaşan Yağmur Atacan, övgü yağdırdı
banner6

Yağmur Atacan, sosyal medya hesabından Pınar Altuğ için yapılan "Fiziğiyle yıllara meydan okuyor" yorumlarını görünce eşine övgü yağdırdı. Altuğ'un bikinili bir haberini yayınlayan Atacan, "Her sene 'yıllara meydan okuyor' deniliyor. Hangi yıllar len bu bunlar, ben direnemiyorum yaşlanacağım" dedi.
2008 yılında kendisinden 9 yaş büyük oyuncu Pınar Altuğ ile nikah masasına oturan Yağmur Atacan, yakın zaman önce Instagram hesabı açtı. Sık sık eşiyle ilgili eğlenceli paylaşımlar yapan Atacan, son olarak yapılan haberler üzerinden eşine iltifat etti.

EŞİYLE İLGİLİ YORUMA SESSİZ KALAMADI
Sağlık beslenip düzenli spor yaparak formunu koruyan 47 yaşındaki Pınar Altuğ, yaz aylarında sık sık bikinili görüntülendi. Fiziğiyle her daim dikkat çeken Altuğ için "Yıllara meydan okuyor" yorumları yapılıyor. Eşiyle ilgili yapılan yorumlara sessiz kalamayan Atacan ise romantik bir paylaşım yaptı.

"DİRENEMİYORUM, YAŞLANACAĞIM"
Sık sık Altuğ ile arasındaki yaş farkından dolayı gündeme gelen Atacan, eşiyle ilgili bir haberi Instagram hesabından yayınlayarak "Her sene 'Yıllara meydan okuyor.' Hangi yıllar len bu yıllar, daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım" dedi.


 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.